• facebook
  • rss
  • Bp Damian Muskus

    dodane 19.09.2012 06:55

    Biskup pomocniczy i wikariusz generalny archidiecezji krakowskiej

    Biskup tytularny Amaia

    Urodzony 6 września 1967  r. w Leżajsku, wyświęcony na kapłana 12 czerwca 1993 r. w Zakonie Braci Mniejszych, mianowany biskupem 16 lipca 2011 r., konsekrowany 28 września 2011 r. Mianowany wikariuszem generalnym 30 września 2011 r.

    «« | « | 1 | » | »»

    oceń artykuł

    Reklama

    Reklama

    Zapisane na później

    Pobieranie listy

    Reklama

    przewiń w dół