• facebook
 • rss
 • Nie bądź karpiem!!! Zaśpiewaj!

  bg

  dodane 05.12.2014 10:03

  5 grudnia na krakowskim Rynku Głównym stanie samochód ze studiem nagrań. Każdy będzie tu mógł nagrać kolędy w swoim wykonaniu.

  To kolejna inicjatywa Biblioteki Polskiej Piosenki w Krakowie. „Nie bądź karpiem!!! Zaśpiewaj!” - apelują organizatorzy.

  - Pomysł na rejestrowanie głosów mieszkańców Krakowa i turystów narodził się w sierpniu. Każdy kto chciał, mógł wówczas nagrać pieśni patriotyczne, które potem znalazły się na płycie „Krakowski album patriotyczny”. Teraz kontynuujemy naszą akcję w repertuarze kolędowym - powiedział Waldemar Domański, dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenki.

  Żółty samochód z napisem „Mobilne studio nagrań” i znakiem Biblioteki Polskiej Piosenki będzie stał przez kolejne weekendy grudnia na Rynku Głównym obok wieży Ratuszowej.

  Wewnątrz będzie można wybrać nuty i słowa kolędy, a następnie nagrać ją wraz z profesjonalnym podkładem muzycznym.

  - Liczymy na masowy udział w naszej akcji nagraniowej. Osoby, które będą nagrywały kolędy, zachęcamy do podpisywania oświadczeń o przekazywaniu Bibliotece Polskiej Piosenki prawa do dysponowania nagraniami ich głosu. Dzięki temu będziemy mogli w internecie i na płytach prezentować piękno kolęd polskich w wykonaniu krakowian i turystów - poinformował W. Domański.

  Charakterystyczny żółty samochód zaparkował tuż obok Wieży Ratuszowej   Charakterystyczny żółty samochód zaparkował tuż obok Wieży Ratuszowej Miłosz Kluba /Foto Gość Sesje nagraniowe potrwają w pierwszej turze czyli 5,6 i 7 grudnia od godz. 12 do 19.

  Druga tura odbędzie się w dniach: 12,13,14 grudnia, trzecia - 19, 20, 21, 22 i 23 grudnia, a czwarta - 27, 28, 29 i 30 grudnia.

  21 grudnia nagrania będą się łączyły z kolejną kolędową „Lekcją śpiewania" na Rynku Głównym.

  Rezerwacji studia nagrań można dokonać telefonicznie: 602-188-888, 12-357-44-44 lub elektronicznie: e-mail: biblioteka@bibliotekapiosenki.pl

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół