• facebook
 • rss
 • ŚDM w kieszeni

  mk

  dodane 09.02.2015 14:40

  Działa już internetowy sklepik z oficjalnymi gadżetami Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

  Do wyboru są gadżety mniejsze, mieszczące się w kieszeni, które mogą codziennie przypominać o zbliżającym się spotkaniu z papieżem (przypinki, smycze, breloczki do komórek, modlitwy ŚDM), jak i większe - koszulki, banery, roll-upy. Wszystko z oficjalnymi grafikami Światowych Dni Młodzieży 2016.

  Osobną kategorią są produkty przygotowane z myślą o kapłanach - ozdobione motywami ŚDM szaty liturgiczne (ornaty, stuła) czy bielizna kielichowa (zestaw składa się z palki, korporału, puryfikaterza i ręczniczka).

  Prowadzące sklepik krakowskie Wydawnictwo św. Stanisława BM rozpoczęło także wydawanie serii "Różańcowy Szlak - dwadzieścia zbawczych wydarzeń".

  - To książeczki przeznaczone dla kółek i róż różańcowych. Mają one ułatwić rozważanie poszczególnych tajemnic różańca - wyjaśnia ks. Zygmunt Kosowski, dyrektor wydawnictwa.

  Autorem refleksji jest ks. Stanisław Szczepaniec. W sumie ma się ukazać 20 niewielkich zbiorów rozważań (po jednym dla każdej tajemnicy różańca).

  Ostatnią częścią każdej z nich będzie dodatek, zawierający modlitwy w różnych intencjach, w tym m. in. oficjalną modlitwę krakowskich Światowych Dni Młodzieży. Nakład pierwszej części to 20 tys. egzemplarzy.

  - Te modlitwy za ŚDM to dar ludzi dorosłych dla młodzieży - wyjaśnia ks. Z. Kosowski. - Tą różańcową modlitwą możemy opleść cały kraj. W Polsce jest ok. 2 mln ludzi, którzy należą do Żywego Różańca. Tylko w naszej archidiecezji to ok. 70 tys. osób - dodaje.

  Pełną ofertę sklepiku internetowego związaną z krakowskimi ŚDM można znaleźć pod adresem www.shopkrakow2016.com.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół