• facebook
 • rss
 • ŚDM na Przystanku Jezus

  mk

  dodane 13.06.2015 11:32

  Organizatorzy Światowych Dni Młodzieży zachęcają młodych do udziału w ewangelizacyjnej akcji w Kostrzynie nad Odrą.

  - Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r. nabierają tempa - zapewnia ks. Paweł Mielecki z sekcji pastoralnej Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków.

  - Szczególnie chcemy się zatroszczyć o przygotowanie duchowe, zdajemy sobie bowiem sprawę, że wszelkie logistyczne projekty są ogromnie ważne i potrzebne, ale samymi organizacyjnymi staraniami nie wzbudzimy "rabanu", który ma poprzez ludzi młodych wnieść nowego ducha w oblicze naszego świata, który szuka często po omacku spotkania z Bogiem! - dodaje.

  Stąd pomysł, by grupa młodzieży (nie tylko z archidiecezji krakowskiej) w ramach przygotowań do przyszłorocznych ŚDM wzięła udział w Przystanku Jezus - ogólnopolskiej inicjatywie ewangelizacyjnej, skierowanej do uczestników Przystanku Woodstock.

  Szczegóły organizacyjne dla tych, którzy chcieliby pod sztandarem ŚDM dołączyć do uczestników rekolekcji i akcji ewangelizacyjnej w Kostrzynie, można znaleźć na stronie komitetu ŚDM.

  Do udziału w Przystanku Jezus Zachęca także bp Grzegorz Ryś:

  "Ostatni raz widziałem biskupa na bierzmowaniu" - wrażenia biskupa z Woodstocku
  Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016

  Opowieści i świadectwa uczestników dotychczasowych edycji Przystanku Jezus oraz bp. Grzegorza Rysia będzie można usłyszeć na żywo już w poniedziałek (15 czerwca) w salce przy bazylice Mariackiej (pl. Mariacki 7, na domofonie: salka katechetyczna). Początek o 20.30.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół