• facebook
 • rss
 • Góralska Chata tylko dla pań

  jg

  dodane 08.03.2017 10:12

  Wszystkie panie w Dzień Kobiet do Chochołowskich Term wchodzą tylko za złotówkę.

  To pierwszy Dzień Kobiet, który odbędzie się tutaj. Z tej okazji na panie będą czekać specjalne atrakcje. Nie tylko będą mogły korzystać z dobrodziejstw wód termalnych dzięki biletowi za 1 zł. Prawdziwie gorącą niespodziankę znajdą w saunarium. W Góralskiej Chacie, czyli w saunie suchej znajdującej się na tarasie widokowym, o godz. 18 rozpoczną się wyjątkowe seanse, dedykowane wyłącznie paniom.

  - Dla kobiet, które odwiedzą nas 8 marca, przygotowaliśmy aż 4 seanse naparzania prowadzone przez naszych saunamistrzów - mówi Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term. - Każdy z seansów, oprócz walorów zdrowotnych, zadziała także upiększająco. Dzięki temu zadbamy, aby panie, spędzając swoje święto w termach, mogły naprawdę się zrelaksować, a ich skóra i włosy pięknie wyglądały.

  O godz. 18 na panie będzie czekać "Saunowe wygładzenie", czyli seans przeprowadzony z użyciem peelingu. O 19.00 rozpocznie się rytuał z witkami brzozowymi, o 20.00 - ceremonia dla pięknych włosów, a o 21.00 - mroźna niespodzianka. W seansach mogą uczestniczyć wyłącznie kobiety. Liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sali.

  Chochołowskie Termy, działające na pograniczu Chochołowa i Witowa, zostały otwarte 1 czerwca 2016 roku. Baseny wypełnione są wodą o właściwościach leczniczych i terapeutycznych, wydobywaną z głębokości prawie 3600 m, z najzasobniejszego ujęcia w regionie. Łączna powierzchnia lustra wody ma ok. 3000 m kw. Obiekt dysponuje największym saunarium na Podhalu (w tym przeszkloną sauną z widokiem na Tatry), SPA, strefą malucha i salami konferencyjnymi. Ma także pierwszy w Polsce kryty basen pływacki wypełniony wodą termalną.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół