Nowy numer 20/2018 Archiwum

"Krynica na bis" w Krakowie

W Centrum Kongresowym ICE 10 grudnia wystąpi Grażyna Brodzińska.

Podczas występu w Krakowie na scenie artystce będą towarzyszyli tacy soliści, jak znakomity tenor z Petersburga Alexander Trofimov, wybitny artysta musicalowy Janusz Kruciński oraz nazywany polskim Frankiem Sinatrą Marcin Jajkiewicz. Oprawę muzyczną zapewnią 35-osobowa orkiestra Creo pod batutą Mateusza Walacha oraz mistrz akordeonu i bandoneonu Wiesław Prządka.

W sali ICE zabrzmią dźwięki największych przebojów muzyki klasycznej, musicalowej oraz piosenki ze światowego repertuaru. Zabrzmią utwory takie, jak czardasz z operetki "Dama z portretu", uwielbiane arie "Wielka sława to żart" i "Usta milczą, dusza śpiewa" czy "O, sole mio". Będą także utwory w latynoskim klimacie - "Besame Mucho", "La Bella Tangolita" oraz "Aquarela do Brasil". Nie zabraknie wzruszających i chwytających za serce przebojów - "This Is the Moment", "Moon River" oraz "Can You Fell the Love Tonight".

Koncert miał swoją premierę na zeszłorocznym Europejskim Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju. Szczegóły można znaleźć m.in. na www.icekrakow.pl.

Na koncert "Krynica na bis - Grażyna Brodzińska i jej goście" zaprasza firma Fyrklövern, producent porcelanowego Serwisu Jubileuszowego POLSKA 100, przygotowanego z okazji nadchodzącej setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jego ambasadorką została Grażyna Brodzińska.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma