Nowy numer 08/2024 Archiwum

O pracy socjalnej w Polsce

Uniwersytet Papieski oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zapraszają na seminarium „Wyzwania współczesnej pracy socjalnej”, które odbędzie się 6 listopada w Teatrze Bagatela.

Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00, w Teatrze Bagatela (ul. Karmelicka 6). Po powitaniu uczestników ogłoszone zostaną wyniki konkursu „Małopolski Pracownik Socjalny Roku 2012”. O godz. 11.00 rozpoczną się wykłady, dotyczące zagadnień takich jak perspektywa edukacyjna pracy socjalnej czy superwizja w zawodach wsparcia społecznego. O godz. 13.30 przewidziana jest dyskusja.

Jak podkreślają organizatorzy, uczestnicy będą wspólnie zastanawiać się nad ważnymi i aktualnymi kwestiami społecznymi, a także prezentować superwizję w pracy socjalnej oraz możliwości jej zastosowania - pomocy pracownikom socjalnym, często doświadczającym trudnych, stresujących sytuacji w kontaktach z podopiecznymi.

Organizowane przez Katedrę Pracy Socjalnej i Profilaktyki Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie spotkanie adresowane jest do środowisk pracowników socjalnych, służb społecznych oraz studentów – zwłaszcza kierunków związanych z pracą socjalną.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy