Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zobacz także

 • eko
  06.11.2014 20:52
  Krzyż na Giewoncie jest na ostatnim ze zdjęć tej góry w tym spocie, tylko, że słabo widoczny :-)
  Kto nie wierzy niech sprawdzi!!!!!
  eko
  doceń 3
 • ala
  07.11.2014 11:15
  Widzę że redakcja GN ma niezłe "problemy" i kompleksy. Najpierw jakieś "gender" potem problem z tęczą, klauzula sumienia(70 letni gościu podpisał i dowiedział się że istnieje coś takiego jak sumienie, niezła parodia), teraz pijany Wipler który ubliża funkcjonariuszom i agresywnie zachowuje się w stosunku do policji jest przedstawiany jako wzór cnót obywatelskich i jeszcze ten krzyż na Giewoncie, który stoi tam bodajże od początku XX wieku i każdy Polak o tym wie a jak
  przyjedzie turysta to się dowie :). Może jutro dajcie newsa jak to Kopacz przechodziła obok kościoła i nie wykonała znaku krzyża świętego i postulujcie jej dymisję bo takie zachowanie nie przystoi premier katolickiego kraju. Niezły cyrk!!!
  doceń 0
 • Asia
  07.11.2014 12:11
  chodzi o to by wykorzenić wszelkie ślady po Bogu Jezusie.Dzieje sie to na całym globie.Reszta świata sie poddała nieliczni jeszcze chrześcijanie resztkami sił sie próbują podnieść.Lecz system rzad jest skarzony szatanem.Dzieje się to też w Polsce.Lecz kochana Polska jest inna niż reszta kraji ma jeszcze szansę obronić się jako kraj gdy odpowiednio wcześnie zareaguje na takie bestialstka i razem stanie i powie NIE nie zgadzam sie na taką Polskę.Jezus Chrystus Królem Polski.TEN CZAS JEST TERAZ,NIE MILCZCIE,KRZYCZCIE JEŚLI TRZEBA(ale z głową prawnie,siłą się nic nie da).Bardzo trafne spostrzeżenia i dobrze,że takim stylem napisane widać,że pisane z serca.Nie wstydzmy sie pokazywać samego siebie,swojego serca.Świat i bez tego jest zbyt skąplikowany.szatan kąplikuje,drogi Boga są nieskąplikowane i z serca.
  doceń 5
 • hub381
  06.12.2014 15:32
  P.redaktorze,dlaczego pan podjudza czytelników zdjęciem z Giewontu ?
  Spot zrobiony przez MSZ jest zrobiony od str.Słowackiej(i tam krzyż jest prawie nie widoczny)! A pan w tak poczytnym tygodniku i to jeszcze katolickim-podjudza czytelników !
  "Dbro i Pokój" !
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma