Nowy numer 47/2023 Archiwum

Jubileuszowy konkurs z PKL

Ogłaszamy Konkurs z Polskimi Kolejami Linowymi. Do wygrania dowolny skipass lub bilet na kolejkę na karcie PKLpass, dowolny skipass lub bilet na kolejkę!

Jubileuszowy konkurs z PKL   Redakcja "Gościa Krakowskiego" na narciarskie ostatki zaprasza razem z PKL Materiały prasowe Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć karty PKLpass z darmowym biletem na kolejkę lub skipassem na wybrany ośrodek PKL, np. Kasprowy Wierch, Gubałówkę lub Jaworzynę Krynicką, wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe.

Pytania:

  • W którym roku wybudowano kolejkę na Kasprowy Wierch?
  • Kiedy papież Jan Paweł II gościł na Kasprowym Wierchu?
  • Jak nazywa się droga, którą Jan Paweł II przejechał swoim papamobile z Zakopanego przez Gubałówkę do Ludźmierza?
  • Co, Pani/Pana zdaniem, jest największą atrakcją Zakopanego? W tym pytaniu prosimy o kilka zdań uzasadnienia.

Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesłać do 20 marca na adres: podhale@gosc.pl. Na początku przyszłego tygodnia spośród odpowiedzi wybierzemy najciekawsze (warunkiem otrzymania nagrody jest też udzielenie prawidłowych odpowiedzi na pierwsze trzy pytania).

Oprócz odpowiedzi należy podać imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tym konkursie i darmowego skorzystania z ostatnich chwil zimowego szaleństwa na nartach.

W naszym konkursie jest do wygrania karta PKLpass, na którą zwycięzcy konkursu będą mogli jednorazowo bezpłatnie doładować dowolny bilet lub skipass do wybranego ośrodka PKL. Posiadacze karty będą mogli łatwo kupić bilet i skipassy na dowolny ośrodek PKL bez kolejki - przez internet (na stronie www.pkl.pl) lub w biletomatach - oraz korzystania z promocyjnych cen.

Na kartę jednorazowo można doładować jedną usługę PKL, np. skipass na jeden ośrodek lub bilet na wjazd kolejką. Po jej wykorzystaniu, PKLpass można używać ponownie - przy kolejnych zakupach, ładując nowy skipass lub bilet. PKLpass obowiązuje w ośrodkach PKL na Kasprowym Wierchu, Jaworzynie Krynickiej, Gubałówce, Palenicy, Górze Żar i Górze Parkowej.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy