Nowy numer 33/2018 Archiwum

Wisła skuta lodem - zobacz zdjęcia! przejdź do galerii

Pomimo duszącego smogu, Kraków zimą może być piękny.

Według prognozy IMGW, środa to ostatni dzień silnych mrozów w Krakowie. Jeszcze przed weekendem zapowiadane są dodatnie temperatury. Na początku przyszłego tygodnia mrozy mają wrócić, jednak w dzień temperatura nie będzie spadać poniżej -5 stopni.

Na razie jednak przecinająca stolicę Małopolski Wisła jest skuta lodem, co dodaje jej uroku i zachęca do spacerów bulwarami - pod warunkiem, że akurat stężenia szkodliwych pyłów nie przekraczają dopuszczalnych poziomów.

Dziś - podobnie, jak w poprzednich dniach - stan krakowskiego powietrza pozostawia jednak wiele do życzenia. Tym bardziej polecamy galerię zdjęć Grzegorza Kozakiewicza, przedstawiających skutą lodem Wisłę.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma