Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Walentynkowe szaleństwo na Gubałówce

Świetna muzyka, lodowy bar, konkursy na śniegu oraz pokazy żonglerki i animacji dla dzieci to tylko część atrakcji, z których będzie można skorzystać w najbliższą niedzielę na Gubałówce. Polskie Koleje Linowe zapraszają na Walentynkowy Karnawał.

Specjalnie dla zakochanych przygotowano miejsce do uroczystych zaręczyn, rywalizację taneczną dla par i romantyczną fotobudkę. W ramach koncertu życzeń będzie można przekazać swojej sympatii ciepłe słowa wraz z ulubioną piosenką, którą na zamówienie zagra DJ. Lodowy bar zaserwuje rozgrzewające napoje, a barmani przeprowadzą pokazy swoich umiejętności. Wszystko odbędzie się w miejscu z widokiem na wspaniałą panoramę Tatr i przy świetnej muzyce.

- Impreza będzie trwała od rana do wieczora. Wyjątkowe niespodzianki czekają oczywiście przede wszystkim na zakochanych, ale atrakcji jest tak wiele, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Patryk Białokozowicz z Polskich Kolei Linowych.

Najmłodsi z pewnością nie będą się nudzić - specjalnie dla nich odbędą się pokazy animacji "Ale cyrk", a także nauka żonglerki i sztuczek magicznych. Imprezę we wspaniałym stylu zakończą Mistrzowie Polski we freestyl’u. O godzinie 18.00 odbędzie się FLY GOOBAYA - wspaniały pokaz tricków i sztuczek na jednym z największych snowparków w kraju, na którym w tym roku powstała najwyższa w Polsce, aż 15-metrowa skocznia.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama