Nowy numer 42/2019 Archiwum

Z metropolitą o kierownictwie duchowym

Abp Marek Jędraszewski zaprosił diecezjan na rozmowy o sakramencie pokuty i pojednania do kościoła św. Brata Alberta w Nowej Hucie.

Na filmie, dostępnym na kanale archidiecezji krakowskiej w serwisie YouTube, metropolita krakowski podkreślił, że temat spowiedzi w kontekście psychiki człowieka, który zostanie podjęty w najbliższy czwartek, jest niezmiernie ważny w okresie Wielkiego Postu. Czas ten charakteryzuje się bowiem głębszą refleksją zmierzającą do nawrócenia.

- Miejmy nadzieję, że wynikną z niego bardzo dobre owoce, bo wspólny namysł nad tym, jak ukierunkowywać swoje życie duchowe, jest ważny nie tylko dla każdego z nas, ale także dla życia Kościoła w czasie Wielkiego Postu - powiedział i zaprosił wszystkich do udziału w wydarzeniu.

Spotkanie wiernych z abp. Jędraszewskim pod hasłem: "Spowiedź i kierownictwo duchowe a psychika człowieka" rozpocznie się 15 marca o 20.15 w kościele św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303.

"Dialogi z arcybiskupem Markiem Jędraszewskim" to nowa nazwa "Dialogów u św. Anny", które odbywały się w ubiegłym roku. Wydarzenie nawiązuje też do "Dialogów w Katedrze", zapoczątkowanych przez abp. Jędraszewskiego w Łodzi w związku z Rokiem Wiary.

Szczegółowe informacje o czasie, miejscu i tematach kolejnych spotkań w ramach cyklu można znaleźć na stronie: www.dialogi.pl. Znajduje się tam też specjalny formularz, za pomocą którego każdy może zadać swoje pytanie metropolicie krakowskiemu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL