GN 45/2018 Archiwum

Zakopianka już zamknięta!

Od poniedziałku 16 kwietnia przejazd zakopianką w Lubniu koło Myślenic jest niemożliwy. Spore utrudnienia czekają także kierowców w Poroninie.

Pełne zamknięcie drogi krajowej nr 7, czyli popularnej zakopianki, potrwa do 25 kwietnia. - Powodem są niezbędne prace przy budowie nowej zakopianki, na odcinku Lubień-Naprawa - mówi Iwona Mikurt z krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Ruch skierowany został na objazd przez Mszanę Dolną i Skomielną Białą. W obrębie budowanego wiaduktu, który połączy istniejącą drogę z budowanym właśnie odcinkiem, jezdnię trzeba obniżyć o 80 cm.

Spore utrudnienia czekają także na kierowców - i to przez dwa najbliższe miesiące - w Poroninie. Oprócz świateł na moście w Białym Dunajcu, zamontowane zostały także światła na budowie węzła tatrzańskiego w Poroninie. Podczas obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu prowadzone będą prace przy budowie nowego układu drogowego (poszerzanie jezdni), budowie wyspy dzielącej w rejonie nowo zaprojektowanej zatoki oraz przy wykonywaniu ciągów pieszych.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy