Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zobacz także

 • gościu
  18.08.2018 19:16
  Zachęcam tych co myślą o założeniu rodziny, ale nie wiedzą jak to zrobić, do odwiedzenia i modlitwy w tym miejscu. Nie musi być specjalnie długa, ale może być skuteczna. Ja dostałem swoją szansę... z której nie skorzystałem. Nie zawsze to co otrzymujemy odpowiada naszym wyobrażeniom, ale być może byłoby dla nas dobre. Tak czy inaczej, spróbujcie.
  doceń 1
 • amico
  19.08.2018 21:40
  Ostatnie chwile ziemskiego żywota Matka Boża spędziła razem ze św. Janem w górach niedaleko starożytnego Efezu /dzisiejsza Turcja/. Jest tam maleńki domek obok którego odprawiane są msze święte. Jest również tablica gdzie można składać prośby do Maryi. Warto odwiedzić to miejsce! Dodam, że byli tam Jan Paweł II i Benedykt XVI a na pamiątkę swojej obecności zostawili różańce.
  doceń 1
 • gość
  22.08.2018 22:22
  Czemu procesja zaśnięcia? Maryja zasypiała setki razy w życiu. Umarła raz i o tym się wspomina 15.08.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL