Nowy numer 42/2019 Archiwum

Szydło: Dalsze wsparcie dla rodzin

Wicepremier Beata Szydło spotkała się z rodzinami współtworzącymi Związek Dużych Rodzin 3+. Zadeklarowała dalsze wsparcie dla polskich rodzin.

Festyn rodzin współtworzących Związek Dużych Rodzin 3+ odbywał się 30 września w Piekielniku na Orawie. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Z kolei na scenie prezentowały się zespoły regionalne. Jeden z występów oglądała B. Szydło.

- Cieszę się z tego, że pielęgnujecie folklor już od najmłodszych lat. Życzę wam samych sukcesów - podkreśliła. Zadeklarowała, że każda rodzina może liczyć na dalsze wsparcie państwa polskiego. Zachęcała także do korzystania z programów wspierających polską kulturę.

Związek Dużych Rodzin 3+ to ogólnopolska organizacja, która podejmuje działania wspierające rodziny z trojgiem i więcej dzieci. Oddziały ZDR 3+ prężnie działają w kilku miejscach w woj. małopolskim, m.in. w Krakowie i w Czarnym Dunajcu. Ten ostatni był organizatorem festynu w Piekielniku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL