Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

W sobotę 28 września zaparszamy na I Charytatywny Piknik Wojskowy "O zdrowie dziecka"

Odbędzie się on w jednostce wojskowej przy ul. Ułanów 43. Jego celem jest zbiórka pieniędzy na zakup wyposażenia dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

W programie pikniku, który zacznie się o godz. 11, przewidziano liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będą m.in. pokazy sprzętu wojskowego i służb mundurowych, malowanie twarzy, gry i zabawy, jazda na kucykach, dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Dodatkowo goście będą mieli okazję obejrzeć występ Amatorskiego Zespołu Estradowego "Czasza" oraz skosztować słodkiego poczęstunku. Piknik poprowadzi Robert Karpowicz, wieloletni dziennikarz radiowy .

Głównym punktem programu będzie mecz piłki nożnej (godz. 13) pomiędzy reprezentacją Czerwonych Beretów z 6. batalionu dowodzenia a drużyną Szpitala i Przyjaciół. Spotkanie podzielone zostanie na dwie połowy po 25 minut. Reprezentację szpitala wesprą m.in. wieloletni piłkarz i trener - Marek Motyka, Bogusław Dzięgiel oraz Piotr Osiecki z RMF MAXXX. Koniec Pikniku przewidziano na godz. 16.

Wstęp na sobotnią imprezę jest bezpłatny. Zbiórkę pieniędzy na zakup wyposażenia dla USD będzie można wesprzeć wrzucając datki do specjalnie przygotowanych fundacyjnych skarbonek lub przekazując darowiznę kartą kredytową poprzez terminal płatniczy, który będzie dostępny przy fundacyjnym stoisku.

Uwaga! Na teren jednostki wejdą jedynie osoby posiadające dowód osobisty. Nie dotyczy to dzieci i młodzieży do 18. roku życia.

- Znajdź w sobotę chwilę. Przyjdź i zrób coś dobrego dla najmłodszych! - zachęcają organizatorzy.

Patronat medialny nad piknikiem objął m.in. "Gość Krakowski".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy