Nowy numer 3/2021 Archiwum

W sobotę 26 października odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Nieplanowane"

Opowiada on historię Abby Johnson - aborcjonistki, która - asystując podczas aborcji - zobaczyła coś, co odmieniło ją na zawsze.

Jako jeden z najmłodszych dyrektorów kliniki Planned Parenthood w USA była współodpowiedzialna za przeprowadzenie ponad 22 tys. aborcji. Była rzeczniczką sprawy, w którą głęboko wierzyła...

Przez długie lata jedynym, czego pragnęła, była "pomoc" kobietom i dbanie o ich prawo do wyboru. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik Planned Parenthood. Szybko awansowała, zaliczając niemal wszystkie stopnie w aborcyjnej korporacji. W końcu nadszedł dzień, w którym zobaczyła, jak dziecko w łonie matki walczy o życie z narzędziami przeprowadzającego aborcję lekarza. Nawróciła się i stała się jedną z najodważniejszych działaczek pro life. Dziś jej świadectwo służy do obnażania prawdy o przemyśle zajmującym się zabijaniem dzieci.

Film "Nieplanowane" jest ekranizacją bestsellerowej książki Abby Johnson i Cindy Lambert pod tym samym tytułem. Szturmem zdobył sale kinowe w USA i Kanadzie. Nie obyło się jednak bez problemów - zastraszane przez przedstawicieli świata aborcji popularne sieci kinowe długo wahały się, czy dystrybuować materiał w swoich placówkach. Często niesłusznie przyznawano mu kategorię "R", stosowaną wobec filmów z obrazami przemocy i erotyki.

W Polsce petycję do amerykańskich producentów filmu z prośbą o udostępnienie go polskim widzom podpisały 224 tys. osób. W efekcie polska premiera filmu odbędzie się 1 listopada, a specjalny pokaz przedpremierowy - 26 października o godz. 16 w kinie "Kijów. Centrum". Są jeszcze bilety na ten pokaz, które można zarezerwować TUTAJ.

Dla naszych Czytelników Rafael Film przygotował jedno podwójne zaproszenie na pokaz. By je zdobyć, wystarczy dziś do północy napisać do nas pod adres: krakow@gosc.pl, podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Do maila trzeba też koniecznie dołączyć oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych:


Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media i akceptuję jego warunki. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt Organizatora ze mną w celu potwierdzenia mojej zgody na podane powyżej dane kontaktowe. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Wyrażam zgodę na podanie do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w związku z udziałem w konkursie w informacji o jego wynikach na stronie internetowej krakow.gosc.pl. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie przez Organizatora jako administratora danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu lub adresu e-mail, w celu przeprowadzenia i realizacji konkursu. Jednocześnie oświadczam, że jestem świadoma/y dobrowolności podania danych oraz że zostałam/em poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz o prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, w sposób, o którym mowa w Regulaminie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama