46/2019 Archiwum

550 stoisk, 700 autorów

Tłumy na 23. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które trwały od 24 do 27 października, jakby przeczą tezie o kryzysie czytelnictwa w Polsce.

Prócz stoisk wystawców z kraju i zagranicy, m.in. wydawców katolickich, zorganizowano także spotkania z autorami, konkursy i dyskusje. Oblegano stoisko Wydawnictwa Literackiego, gdzie można było kupić książki tegorocznej noblistki Olgi Tokarczuk. Spotkała się ona z czytelnikami w siedzibie wydawnictwa. Jak zwykle na targi przyjeżdżały liczne grupy dzieci i młodzieży. Uczniowie przychodzili m.in. na stoisko benedyktyńskiego wydawnictwa Tyniec, by spotkać się z o. Leonem Knabitem. Prosili o jego podpis na książkach lub zakładkach.

Dostępne jest 40% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama