Nowy numer 38/2021 Archiwum

Konkurs. Wydawnictwo Esprit ma dla naszych Czytelników trzy książki "Nieplanowane"

- Obok książki "Nieplanowane" i filmu pod tym samym tytułem nie można przejść obojętnie - przekonuje Piotr Mistachowicz, dyrektor Espritu.

Pierwsze wydanie książki ukazało się w 2012 r. nakładam Edycji św. Pawła.

- Decyzja o kupieniu praw do książki była najlepszą z możliwych - mówi P. Mistachowicz. Stało się tak dzięki przypadkowemu spotkaniu z ks. Maciejem Sarbinowskim SDB, który jest zaangażowany w organizację przyjazdu do Polski w lutym 2020 r. Abby Johnson - przed laty aborcjonistki pracującej w klinice Planned Parenthood, a obecnie działaczki pro life. To właśnie on zasugerował, aby krakowskie wydawnictwo zainteresowało się tą publikacją.

Po ponownej premierze książka szybko stała się bestsellerem. Ukazała się bowiem niedługo przed tym, jak 1 listopada na ekrany kin wszedł film "Nieplanowane", który również odniósł duży sukces - tylko do 17 listopada zobaczyło go 267 tys. widzów.

Zarówno dyrektor Mistachowicz, jak i Andrzej Sobczyk, prezes Stowarzyszenia "Rafael" i przedstawiciel Rafael Film, dystrybutora filmu "Nieplanowane" w Polsce, nie mają wątpliwości, że ten tytuł może przyczynić się do zmiany mentalności wśród Polaków. Zwłaszcza że przez nasz kraj co jakiś czas przetacza się dyskusja na temat ustawy aborcyjnej, którą środowisko pro life chce zaostrzyć, a ugrupowania feministyczne dążą do jej liberalizacji. - Ofiarami istniejącego kompromisu są zabijane wciąż dzieci. Trzeba to zmienić, a "Nieplanowane" w dobitny sposób pokazuje, czym tak naprawdę jest aborcja - uważa P. Mistachowicz i zachęca zarówno do pójścia do kina, jak i do lektury książki. Dla naszych Czytelników ma trzy jej egzemplarze.

By je otrzymać, wystarczy we wtorek 26 listopada napisać do nas pod adres: krakow@gosc.pl. Prosimy również o zawarcie w przesyłanych mailach danych kontaktowych (imię, nazwisko, numer telefonu) oraz oświadczeń dotyczących przetwarzania danych osobowych:

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media i akceptuję jego warunki. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt Organizatora ze mną w celu potwierdzenia mojej zgody na podane powyżej dane kontaktowe. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Wyrażam zgodę na podanie do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w związku z udziałem w konkursie w informacji o jego wynikach na stronie internetowej krakow.gosc.pl. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie przez Organizatora jako administratora danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu lub adresu e-mail, w celu przeprowadzenia i realizacji konkursu. Jednocześnie oświadczam, że jestem świadoma/y dobrowolności podania danych oraz że zostałam/em poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz o prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, w sposób, o którym mowa w Regulaminie.

Konkurs. Wydawnictwo Esprit ma dla naszych Czytelników trzy książki "Nieplanowane"   Książka szybko stała się bestsellerem. Wydawnictwo Esprit
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama