Nowy numer 22/2020 Archiwum

W Małopolsce jest już 13 potwierdzonych przypadków COVID-19

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 6 osób w naszym województwie.

Rano Małopolski Urząd Wojewódzki informował o 5 nowych zakażonych SARS-CoV-2 - były to dwie kobiety i trzech mężczyzn. Dwie osoby z tej grupy są starsze, dwie w sile wieku, jedna młodsza. Ich stan jest stabilny. Osoby zakażone przebywają pod opieką Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie lub - według wskazań medycznych - zostaną tam przewiezione.

O godz. 11.30 poinformowano o jeszcze jednej zakażonej osobie. To mężczyzna w sile wieku. Jest w stanie dobrym. Przebywa w izolacji domowej.

Wczoraj wieczorem zakażenie potwierdzono u jednej osoby - młodej kobiety, która została przewieziona do Szpitala Uniwersyteckiego z kwarantanny domowej.

W Szpitalu Uniwersyteckim przebywa też 5 innych osób, u których zdiagnozowano koronawirusa. Pierwszy w Małopolsce chory - mężczyzna w sile wieku - wciąż hospitalizowany jest w Szpitalu im. Żeromskiego. Jego stan jest ciężki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama