Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Rozdajemy wejściówki na krakowskie spektakle Teatru Baniek Mydlanych

Odbędą się one w przeddzień mikołajek, czyli 5 grudnia, w kinie Kijów.

W planie są dwa spektakle - o godz. 12 i o godz. 14. Oba zabiorą widzów - zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych - do świata dzieciństwa, a dokładnie do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia...

I choć to już 387. nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza, bo dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka (prymuska mydlanej edukacji), Wróżka Czarodziejówna, czyli mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas - osobliwy naukowiec oraz widzowie Bańkolandii, którzy muszą być gotowi na wszystko. Podczas tej mydlanej, baśniowej przygody widzowie będą bowiem rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnymi siłami zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

Spektakl, czyli interaktywny show, trwa godzinę. Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Szczegółowe informacje na temat Teatru Baniek Mydlanych można znaleźć na www.pankoncert.pl/teatr-baniek-mydlanych. Jeśli wśród naszych Czytelników są rodzice albo dziadkowie, którzy chcieliby zrobić swoim dzieciom lub wnukom mikołajkowy prezent, mamy dla nich dobrą wiadomość: organizatorzy przygotowali dwie podwójne wejściówki na spektakle. By je dostać, wystarczy 22 listopada napisać do nas pod adres: krakow@gosc.pl, podając swoje imię i nazwisko. Trzeba też - w kilku zdaniach - napisać nam, co może zobaczyć dziecko, wpatrując się w ogromną, wielobarwną bańkę mydlaną. Nagrodzimy autorów najciekawszych wypowiedzi.

W treści maila prosimy wkleić też krótkie oświadczenie:

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media i akceptuję jego warunki. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt Organizatora ze mną w celu potwierdzenia mojej zgody na podane powyżej dane kontaktowe. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Wyrażam zgodę na podanie do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w związku z udziałem w konkursie w informacji o jego wynikach na stronie internetowej krakow.gosc.pl. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie przez Organizatora jako administratora danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu lub adresu e-mail, w celu przeprowadzenia i realizacji konkursu. Jednocześnie oświadczam, że jestem świadoma/y dobrowolności podania danych oraz że zostałam/em poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz o prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, w sposób, o którym mowa w Regulaminie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy