Rekolekcje w milczeniu

publikacja 11.02.2013 13:32

Rekolekcje „Zasłuchani w ciszę” odbędą się od 7 do 10 marca w Domu Rekolekcyjnym „Maksymilianum” w Bystrej k. Jordanowa.

Rekolekcje w milczeniu Zapisy na rekolekcje w milczeniu trwają do 2 marca Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Ruchu Światło–Życie Archidiecezji Krakowskiej

Rekolekcje rozpoczną się w czwartek 7 marca o godz. 18, a zakończą w niedzielę 10 marca o godz. 13. Przeznaczone są dla osób pełnoletnich (świeckich i duchownych) i będą się odbywać w pełnym milczeniu, w oparciu o słowo Boże. W czasie rekolekcji będzie można porozmawiać indywidualnie z kapłanem oraz skorzystać z sakramentu pokuty.

Na rekolekcje trzeba zabrać m.in. Pismo Święte, notatnik oraz budzik. Uwaga! W czasie rekolekcji nie można korzystać z telefonów komórkowych.

Zgłoszenia są do pobrania na stronie: www.krakow.oaza.pl. Należy je przesłać do 2 marca drogą elektroniczną pod adresem: kleron3@wp.pl lub osobiście dostarczyć do duszpasterstwa (ul. Wiślna 12/6, tel. 12 628 82 31). Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 790 229 644. Liczba miejsc ograniczona. Dostępne będą pokoje jedno-, dwu- oraz trzy- i czteroosobowe.