Steczkowska: Dziękuję Bogu za szczęśliwą rodzinę

jg

publikacja 21.06.2015 21:35

Magda Steczkowska koncertowała pod Babią Górą na V Dniach Małopolski Jana Pawła II. Koncert odbył się w niedzielne popołudnie w Skawicy.

Steczkowska: Dziękuję Bogu za szczęśliwą rodzinę Artystka pełna temperamentu dala koncert na plenerowej scenie ustawionej na placu św. Jana Pawła II w Skawicy Jan Głąbiński /Foto Gość

- Jestem szczęśliwą mamą i żoną. Tu pod Babią Górą chcę razem z wami dziękować Bogu za ten wielki dar - mówiła Magda Steczkowska do licznie zgromadzonej publiczności. Artystka, która mieszka w podkrakowskich Mogilanach zaśpiewała kilka swoich utworów, wśród nich był jeden o macierzyństwie, a także ten, który ukaże się na jej nowej płycie. Będzie ona wydana jeszcze w tym roku. 

Magda Steczkowska zachęciła publiczność do wspólnego tańca przed sceną, a na koniec na kolejny bis zaproponowała zaśpiewanie "Barki". 

"Święty Janie Pawle II prowadź nas ku szczytom" - to hasło, które towarzyszyło spotkaniu w Skawicy w ramach V Dni Małopolski Jana Pawła II. Wzięli w nim udział liderzy Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, a także parlamentarzyści, władze samorządowe, dzieci i młodzież z okolicznych miejscowości. Najmłodsi odebrali nagrody w konkursie "Jan Paweł II wśród nas". 

Organizatorem weekendowych wydarzeń byli: Parafia MB Częstochowskiej w Skawicy, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. JP II w Krakowie, Rada Gminy Zawoja, Wójt Gminy Zawoja i Rada Sołecka w Skawicy oraz Babiogórski Park Narodowy, Nadleśnictwo Sucha Beskidzka, Korona Ziemi – Zawoja, BCK – Zawoja, Zespół Szkół w Skawicy.