Koncert na Gubałówce [KONKURS]

red.

publikacja 09.09.2016 10:21

Sylwia Grzeszczak i LemON zagrają w sobotni wieczór na Gubałówce! Mamy dla czytelników "Gościa" 5 podwójnych zaproszeń.

Koncert na Gubałówce [KONKURS] Koncerty na Gubałówce odbywały się przez całe lato Jan Głąbiński /Foto Gość

Sylwia Grzeszczak i LemON wystąpią na zakończenie Festiwalu "Hej Fest". Koncerty odbędą się na najwyżej położonej scenie w Polsce - 1123 m n.p.m.

- Przed nami ostatni weekend pełen muzycznych atrakcji, które tego lata dla mieszkańców Zakopanego i turystów przygotowały Polskie Koleje Linowe. Koncerty na najwyżej położonej scenie w Polsce cieszyły się bardzo dużą popularnością, dlatego finał festiwalu "Hej Fest" postanowiliśmy przenieść z Równi Krupowej na szczyt Gubałówki. Właśnie to miejsce jest znakiem rozpoznawczym festiwalu - mówi Janusz Ryś, Prezes PKL.

Od 26 czerwca w ramach festiwalu "Hej Fest" w Zakopanem odbyło się już 16 koncertów, na których wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. zespół Perfect, Zakopower, Dawid Podsiadło, czy Monika Brodka.

Poza dobrą muzyką, dodatkową atrakcją festiwalu jest wyjątkowe położenie sceny, która została zainstalowana na wysokości aż 1123 m n.p.m. Uczestnicy koncertów na miejsce mogą wjechać kultową koleją PKL, która w dniu koncertów kursuje do godz. 23:30. Na górze na publiczność czeka niesamowity widok na panoramę Tatr i Zakopanego oraz specjalnie przygotowana piaszczysta plaża.

- Zorganizowaliśmy "Hej Fest", aby powrócić do najlepszych tradycji Gubałówki, która kiedyś stanowiła letnie centrum kultury i rozrywki. Jak pokazują badania przeprowadzone przez Polskie Koleje Linowe, właśnie takiego wydarzenia brakowało w Zakopanem. Cieszymy się, że "Hej Fest" wzbogacił letnią ofertę turystyczną miasta i stał się jego wakacyjną wizytówką - dodaje Janusz Ryś.

Dla czytelników "Gościa" przygotowaliśmy pięć podwójnych zaproszeń na sobotni koncert Sylwii Grzeszczak. Wystarczy dzisiaj (tj. w piątek) napisać do nas maila na adres: podhale@gosc.pl i krótko uzasadnić, dlaczego chcą się wybrać Państwo na koncert na Gubałówce. Na zgłoszenia - wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu - czekamy do godz. 20.