Rod Stewart w Krakowie - rozdajemy bilety!

red.

publikacja 12.02.2017 10:08

Aż cztery zaproszenia mamy dla naszych czytelników na koncert Roda Stewarta w Krakowie, który odbędzie się już za tydzień 19 lutego w Tauron Arenie.

Rod Stewart w Krakowie - rozdajemy bilety! Już w niedzielę 19 lutego Rot Stewart zaśpiewa w Krakowie Materiały organizatorów

Po ogromnym sukcesie występu w Łodzi w maju ubiegłego roku, Rod Stewart wraca do Polski na dwa wyjątkowe koncerty!

Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata oraz niekwestionowany dżentelmen sceny już za tydzień zaśpiewa swoje największe hity w Krakowie oraz w Gdańsku. Organizatorem wydarzeń jest agencja Prestige MJM.

Dla jednego z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku będzie to piąta wizyta w Polsce. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie prawie 90 tysięcy widzów.

Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt.

W 1994 roku artysta został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA).

Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszech czasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu "Hit Parader".

Do największych przebojów Stewarta należą m.in. utwory: "Handbagsand Gladrags", "You're in My Heart", "Downtown Train”, "Angel”, "Sailing”, "Do Ya Think I'm Sexy”, "Hot Legs”, "Baby Jane” czy "Rhythm of My Heart”.

Rod Stewart wystąpi w krakowskiej hali Tauron Arena Kraków w niedzielę, 19 lutego. Dla naszych czytelników mamy aż 4 zaproszenia.

Do czwartku 16 lutego na adres: podhale@gosc.pl (w swoich listach elektronicznych nie zapomnijcie podać numeru telefonu oraz imienia i nazwiska) napiszcie nam o swoich wspomnieniach z utworami Roda Stewarta.

Może zakupiliście pierwszą kasetę właśnie z utworami tego artysty albo w rytm jego piosenek pędziliście po nowej autostradzie w Polsce. Pewnie jest też wiele romantycznych wspomnień, wszak Rod Stewart śpiewa tak dużo o miłości.