Muzyka z widokiem na Tatry

jg

publikacja 30.07.2017 08:22

To już druga edycja Hej Festu - festiwalu, który National Geographic umieścił w szóstce najbardziej oryginalnych na świecie.

Muzyka z widokiem na Tatry Sylwia Grzeszczak na plenerowej scenie na Gubałówce Paweł Murzyn

Tegoroczna edycja przyniosła dwie dodatkowe lokalizacje koncertów - Szczawnicę i Krynicę Zdrój, które - obok Gubałówki - goszczą gwiazdy polskiej sceny. W tym roku w górskich sceneriach wystąpi aż 17 zespołów, a razem z nimi zaprezentuje się 6 młodych kapel walczących o główną nagrodę Festiwalu Supportów.

W sobotę na plenerowej scenie na Gubałówce wystąpili Mateusz Ziółko i Sylwia Grzeszczak. Artyści byli w znakomitej formie, podobnie jak publiczność, która nie szczędziła dla nich braw. - To świetny pomysł, że w wakacyjny czas można podziwiać przepiękną panoramę Tatr i jeszcze posłuchać dobrej muzyki - podkreśla pani Joanna z Gdańska, która spędza urlop w Zakopanem.

Organizatorem Hej Fest jest fundacja Polish Heritage, a głównym sponsorem i właścicielem marki festiwalu są Polskie Koleje Linowe. Festiwal Hej Fest jest realizowany w ramach projektu współfinansowanego przez Fundusze Europejskie w ramach cyklu "Małopolska Brzmi Dobrze!”.