Zgłoszenia na kolędowanie

bg

publikacja 21.11.2018 11:00

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału w krakowskich eliminacjach regionalnych jubileuszowej, 25. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika.

Zgłoszenia na kolędowanie W krakowskim etapie eliminacji do Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika bierze zazwyczaj udział kilkadziesiąt zespołów, solistów i duetów Dominika Cicha /Foto Gość

Rejestracja uczestników odbywa się do 27 listopada przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.mfkip. Udział w festiwalu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich amatorów (w tym uczniów i absolwentów szkół muzycznych I stopnia), którzy ukończyli 6 lat i śpiewają solo, w duetach, chórach, zespołach czy scholach. Zwycięzcy przeglądu regionalnego, który odbędzie się 1 grudnia w Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13), wezmą udział w finale festiwalu, który odbędzie się w dniach od 10 do 13 stycznia 2019 r. w Będzinie. Festiwal zakończy się 13 stycznia 2019 r. o godz. 16 jubileuszowym koncertem galowym, podsumowującym nie tylko bieżącą edycję, ale minione ćwierć wieku. Całość przesłuchań finałowych, a także koncert galowy, będą transmitowane na żywo w Internecie.