W maju w Krakowie zakończenie tenisowej kariery Agnieszki Radwańskiej

mk

publikacja 07.03.2019 18:33

Podczas benefisu Agnieszka Radwańska rozegra pokazowe mecze z Angeliką Kerber i Karoliną Woźniacką.

W maju w Krakowie zakończenie tenisowej kariery Agnieszki Radwańskiej Agnieszka Radwańska w 2013 roku otrzymała Nagrodę Miasta Krakowa Grzegorz Kozakiewicz

O wydarzeniu, które odbędzie się 21 maja w krakowskiej Tauron Arenie, A. Radwańska poinformowała na swoim profilu na Facebooku. "Chciałabym zaprosić Was wszystkich na mój benefis - dzięki wsparciu wielu przyjaciół i miasta Kraków PL nadarzyła się okazja na oficjalne pożegnanie z karierą sportową" - napisała.

"Zaplanowaliśmy dla fanów tenisa sporo atrakcji. Zagram dla nich z przyjaciółkami z kortu: Caroline Wozniacki i Angelique Kerber. Planujemy również występy muzyczne, aktorskie, więc atmosfera w TAURON Arena Kraków na pewno będzie niepowtarzalna" - zapewniła A. Radwańska.

Sprzedaż biletów na stronie www.kupbilet.pl ruszyła 6 marca, w dniu urodzin tenisistki.

Agnieszka Radwańska w kilkunastoletniej zawodowej karierze zwyciężyła w 20 turniejach WTA. Siedem lat temu dotarła do finału wielkoszlemowego Wimbledonu.

W lipcu 2017 r. w kościele paulinów na krakowskiej Skałce tenisistka wzięła ślub z Dawidem Celtem (wydarzenie to przypominamy w galerii poniżej). W styczniu 2019 r. prezydent Andrzej Duda odznaczył ją Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski (więcej w tekście "Order dla Agnieszki Radwańskiej").