Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • Gość
  07.02.2019 13:46
  Bardzo dobrze! Sprawę należy wyjaśnić. Owocnych rozmów! Bo wierzę, że do nich dojdzie, że przyniosą dobro. Takie zaufanie na kredyt trochę...
  doceń 6
 • CSOG
  07.02.2019 13:49
  "Pracownicy Stowarzyszenia "Wiosna" żądają wyjaśnień"
  "Franciszek: Jeśli dążymy do zajmowania stanowisk w Kościele, to nikogo nie uzdrowimy"

  Zestawienie tych dwóch zdań wydaje się nie być przypadkowe. I słusznie. To taki, dla niektórych zbieg okoliczności, dla innych opatrzność Boża. Dla wszystkich przypomnienie różnicy pomiędzy tym o co chodzi a co chodzić powinno.
  doceń 4
 • monika
  07.02.2019 20:36
  Wczoraj pisałam że będzie protest. Teraz mogę z dozą pewności napisać że wszyscy odchodzimy z WIOSNY. Myśmy, ludzie ją tworzyli swą pracą i my nie pozwolimy na poniżanie nas przez duchownych kościoła.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy