Nowy numer 46/2019 Archiwum
 • stroszek
  27.10.2019 15:47
  "Jezus chce nam dzisiaj powiedzieć o tym, kim tak naprawdę jesteśmy. Nie jakimi widzą nas ludzie, jakim widzisz się sam, co mówią o tobie twoje trudności i porażki. Jezus zwróci się do ciebie twoim prawdziwym imieniem, pokaże ci, co jest na dnie twojego serca, a jest tam nieskazitelność. Na tym polega Jego umiłowanie nas - przekonywał o. Szustak". Wzruszyłem się po tych słowach. Są jak uderzenie łopatą w łeb, wstrząsające, i zmieniające perspektywę. Dziękuję za nie :-)
  doceń 13
 • ulala
  28.10.2019 15:29
  Na dnie serca nieskazitelność? Serio? A przez wieki Kościół uczył, że ludzka natura po grzechu pierworodnym jest skażona przez skłonność do grzechu. Czyżby Kościół mylił się w tej kwestii? (zresztą wg bp. Rysia mylił się też w kwestii małżeństwa). Dopiero teraz dochodzimy do odkrycia pewnych prawd. Jezus całujący grzech? Zatem ofiara krzyżowa była bez sensu.Teologii stadionowej ciąg dalszy.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy