Nowy Numer 29/2018 Archiwum
 • trembicki
  02.12.2014 14:57
  Codziennie w R.M.odmawiany jest cały Różaniec.
  Dla nas to modlitwa patronki naszej Parafii.
  Słucham i modlę się wraz ze słuchaczami od wielu lat (więcej niż 14-bo od tylu mieszkam w parafii M.B.Różańcowej na Piaskach Nowych w Krakowie-wcześniej budowaliśmy kościół bł. potem św.Jadwigi królowejna Krowodrzy)...
  i tam też byłem słuchaczem R.M.
  doceń 8
 • koga
  02.12.2014 18:23
  Zupełnie zgadzam się z ks. Ireneuszem. Tym bardziej, że zupełnie przypadkowo włączyłam w sobotę telewizor akurat na stacji Trwam. Najpierw ze zwykłej ciekawości, a potem z uwagą słuchałam wszystkich wystąpień. A homilia Kardynała była niezwykle piękna i mądra. Jakie potem było moje zaskoczenie, kiedy w głównym, wieczornym wydaniu Wiadomości nie było o tym ani słowa, a największą "atrakcją" tychże była informacja o naiwnym złodziejaszku, co to workiem foliowym próbował zasłonić twarz. Ten "bohater" Wiadomości zasłużył nawet na swoisty felieton, z przywołaniem scen z "Gangu Olsena" . Nie trzeba lepszej ilustracji tendencyjności naszej TV!
  doceń 8
 • hub381
  05.12.2014 11:09
  Pokój i Dobro !
  Przecież od zarania wiadomo,że jest jeden kościół Chrystusowy ! A że niektóre kościoły przybrały sobie inne nazwy-to mogą być sekty.
  Jestem także słuchaczem R.M.ale(nie k-towym),słucham też Radio Horeb.
  Zadaję pytanie:Dlaczego Jezus nie uprawiał polityki ? Tylko nauczał,uzdrawiał...
  zaś handlarzy i politykierów wyrzucił z świątynii.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma