Nowy numer 46/2019 Archiwum
 • Canis
  29.10.2016 11:38
  Jak czytacie ten Artykuł to uważajcie. Jak już wstąpić to tylko i wyłącznie do tradycyjnych seminariów ,mam na myśli Zaitkofen FSSPX a do FSSP nie radzę, za dużo rozdwojeń. Każdy w inną stronę.
  doceń 2
 • Canis
  29.10.2016 11:51
  Kard. mówi że potrzebujemy kapłanów i sióstr zakonnych i to prawda,ale prawdziwie katolickich a nie jakiś novusowe chłopaki roztropaki. Tu jest prośba o nowe powołania a sam Kościół produkuje fabrycznie nowych świeckich szafarzy. Czysty nonsens. Dla przykładu Arch.Kat prawie 500 białych mężatych a na roku 16 .Nie dziwię się że młodzi nie chcą iść ,sam bym nie poszedł.Którzy popierają całą szopkę SV II i jego postulaty.
 • obs
  29.10.2016 17:42
  obs
  Zapraszamy takze do Polsko - Amerykanskiego Seminarium w Krakowie, filii seminarium w Orchard Lake w USA, ktore pomaga przygotowac ksiezy dla Polonii i Kosciola w Ameryce. Zapraszamy na nasza strone http://www.sscms.edu a wkrotce takze na strone polska www.WSD-SCM.pl lub Facebooka
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy