GN 28/2018 Archiwum
 • Władysław
  13.12.2017 16:23
  Kopernik też by dziś nie mógł ogłosić swojego odkrycia przy takiej władzy UJ.
  doceń 14
 • gut
  13.12.2017 18:12
  Trafnie napisane. :) 《Kazimierz Chyła》 ☫☫☫ 《Milczenie nie usprawiedliwia przemilczeń.》

  doceń 7
 • pawell
  14.12.2017 21:48
  Przecież sprawa jest oczywista. Dla środowisk liberalno- lewicowych wolność głoszenia poglądów dotyczy tylko ich poglądów. Podobnie jest z demokracją i prawem do rządzenia - są OK tylko jeśli to oni wygrają wybory.
  doceń 9
 • gregg84
  17.12.2017 17:33
  'Zwolennicy aborcji prawdopodobnie przestraszyli się konferencji naukowej, podczas której mieli przemawiać wybitni przedstawiciele świata medycznego - z wyjątkiem jednego prelegenta, który choć nie ma wykształcenia medycznego, ma ogromną wiedzę związaną z tematem aborcji'.

  Czy do tej planowanej konferencji mieli swobodny dostęp prelegenci, którzy obstają za pełnym (lub ograniczonym) prawem kobiet do dokonania aborcji? Czy też raczej - jak przypuszczam - miała to być impreza od początku nacechowana ideologicznie w stronę anty-aborcyjną, a etykieta "naukowości" miała za zadanie tylko przydać jej pozorów obiektywizmu? Jeśli to drugie, to możemy tu co najwyżej mówić o starciu dwóch ideologii: jednej przy pomocy protestu i blokady, drugiej - przy pomocy pseudo-naukowej manipulacji.
  • morfeo
   18.12.2017 05:49
   I co w tym niby złego, że konferencja naukowa jest przez jedną stronę prowadzona? Nikt nie broni proaborcjonistom robić sobie swoich konferencji naukowych. To właśnie liberalne myślenie każe nazywać ruch pro-life "ideologią" (jakby ideologicznym było stwierdzenie, że dziecko jest człowiekiem), i od razu wyciągać konsekwencje antyideologiczne (no bo skoro pro-life to ideologia, to przecież od razu też pseudonauka).

   Udowodnij proszę pseudonaukowość tej konferencji.
   doceń 1
 • jotes48
  27.03.2018 18:33
  Obecny pisowski Gość Niedzielny jako żywo przypomina mi PZPR -owską Trybunę Ludu - tak się chce podlizać że aż to skwierczy
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma