Nowy numer 25/2018 Archiwum
 • Gość2
  13.02.2018 13:05
  Trochę żenujący poziom.
  doceń 14
 • wyjdźcie z łózka ludzi
  13.02.2018 14:25
  Nie trochę żenujący poziom tylko koszmarnie żenujący poziom. Podobnie jak ks. Pawluczuk czy inżynier Pulikowski. Wtrącanie się takie nachalne przez KK w to co się dzieje w łóżu małżeńskim pomiędzy dorosłymi ludźmi jest poniżej wszelkiej krytyki. Duchowieństwu się roi od dłuższego czasu, że są ekspertami seksuologami. Chrystus podczas pobytu na ziemi coś mówił w detalach na ten temat co ludzie mają robić i dokładnie jak w tej sferze?? NIE.
  doceń 11
  • takiego
   13.02.2018 15:24
   Ale co takiego złego powiedział? Żeby dbać o siebie nawzajem i zaprosić Boga do związku? Czyż nie na tym polega małżeństwo?
   doceń 7
 • Wierny
  13.02.2018 15:20
  Zabawne jak ludzie oburzają się w komentarzach kiedy temat trafia w ich czuły punkt...
  doceń 13
  • wsiowy psychoanalityk
   13.02.2018 15:27
   czyli jaki niby punkt? masz jakąś wiedzę o pożyciu intymnym internautów?
   • Wierny
    13.02.2018 16:22
    Nie i bardzo się z tego powodu cieszę, uwierz.
    Mam natomiast pewne pojęcie na temat reakcji ludzi, wzmacnianych jeszcze poczuciem anonimowości. To przecież temat jak temat, a jednak co poniektórzy krzyczą jakby zależało od tego ich życie - bo może i zależy? Życie w sposób jaki się im podoba, a nie tak jak nakazuje Biblia?
    Przecież z góry widać, że temat czystości człowieka jest wspomniany w Biblii niejednokrotnie i dlatego księża muszę się w tej materii wypowiadać tak jak i w każdej innej, aby nauczać świeckich jak żyć zgodnie z nauką Chrystusa.
    Nie trzeba być żadnym "psychoanalitykiem" żeby zrozumieć dlaczego coś może AŻ TAK ludzi burzyć.
    doceń 6
    0
   • Gość
    13.02.2018 21:59
    @Wierny - opowiadasz absurdalne rzeczy. Szustak nie mówi o czystości tylko o formach seksu. A to wielka różnica. Skąd wiesz że ludzie ci mają problem jakiś z Biblią? Twoje domniemane pomówienia są przykre. Wiadomo kogo AŻ TAK burzy jak inni mają nieco inne zdanie na temat uprawnień księży na temat pouczania ludzi co mają robić i jak ze swoim współmałżonkiem w tych sprawach.
    doceń 0
    0
 • Gość
  13.02.2018 22:02
  Wierny zastanów się jaki jest twój czuły punkt sądząc po twoim komentarzu....
  doceń 0
 • Sylwia
  13.02.2018 22:23
  Można tego gdzieś posłuchać?
  doceń 1
 • aczku
  14.02.2018 02:59
  Ks. Kawecki: świętowanie walentynek nie do pogodzenia ze Środą Popielcową https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ks-kawecki-swietowanie-walentynek-nie-do-pogodzenia-ze-sroda-popielcowa/pv0zfdf Zgadza się .Walentynki to Święto . Środa Popielcowa to szarość popiołu . Walentynki to wariactwo zbawienia .Środa Popielcowa to powrót na linie startu i kolejne zaczynanie od zera . Ta niezgoda jest jak najbardziej fortunna . To nie jest niefortunne połączenie pod jedną data Walentynek i Środy Popielcowej . To jest "pod Dobrą Datą" cokolwiek to oznacza ,zdaje się coś związanego z upojeniem ; ) To okazja do dokonania wyboru . Czy smucić się jak co roku tkwiąc w corocznym korowodzie nazywanym " nawracaniem się" czyli kręceniem się w kółko , dreptaniem w miejscu ,Dans Macabre czy skorzystać z szansy na wymknięcie się dzięki przepustce wariackich papierów Św. Walentego , który jest uznawany za patrona zakochanych i psychicznie chorych ; ) Czym jest katolicyzm jeśli nie "chorobą psychiczną" ? Z obłędu wyprowadza takie szaleństwo które jest radosne i fantazyjne . Nie jest ono autodestrukcyjne i nie jest przemocą tylko radością i fantazja . Nie wyrządza krzywdy ni "szaleńcowi" ni komukolwiek przeciwnie wszyscy korzystają . W tym dniu jedno co warto to upić się warto. Z nie mających końca sprzeczności obłędu wyprowadza tylko "odmienny stan świadomości" wskazujący na spożycie w dniu Św. Walentego w towarzystwie ukochanej kimkolwiek ona jest , Dylcyneą , czy nawet jak w przypadku innej literackiej postaci Kowalskiego --- szablą : ( .Dzień Św. Walentego to coś dla czytelników książek , fantastów . Puchar trunku w towarzystwie ukochanych . Czego sobie i innym życzę na przekór smutkom Środy Popielcowej i na przekór brakom w lekturach . Zawiana głowa pokonuję "bestię" i "sztuczną inteligencję" ...
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma