Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • Ptaku
  18.05.2020 19:07
  Nie prawda. proszę o sprostowanie na temat możliwości uzyskania odpustu zupełnego. Nie wystarczy tylko odmówić koronkę w kościele, kaplicy czy w domu . Aby uzyskać odpust zupełny związany z tą koronką należy odbyć spowiedź świętą (kto jest w grzechu), uczestniczyć we mszy św. oraz przyjąć komunię św., a także zmówić modlitwy w intencji ojca św. Szczegóły tego co piszę określa DEKRET, https://www.faustyna.pl/zmbm/odpust-zupelny-dla-koronki-do-milosierdzia-bozego/. NIE MOŻNA INACZEJ UZYSKAĆ ODPUSTU ZUPEŁNEGO.
  • brunero
   19.05.2020 11:12
   brunero
   Jak łatwo napisać "nie prawda"- zarzucić komuś, jeśli nie kłamstwo, to przynajmniej nierzetelność. A wystarczy przeczytać dokładnie ostatnie zdanie: "...to pod zwykłymi warunkami...".
   • Ptaku
    19.05.2020 22:23
    Racja, przepraszam, jest, że pod zwykłymi warunkami.....
    doceń 1
    0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy