Nowy numer 24/2018 Archiwum
 • ksadamkaczor64
  11.11.2014 20:09

  Popieram i ufam w zwycięstwo.

  doceń 7
 • kim
  11.11.2014 21:37
  Ło matko!
  Toż to niemal, jakby ogłosić, ze kandydatem będzie Fabian Duda z "Rancza".

  Facet wydawał się być inteligentny, a dał się wkręcić w taką prymitywną zagrywkę mającą odwracać uwagę od popisów Hofmanowego trio?
  Już przegrał przez to.
  Kandydat na Prezydenta RP to musi być ktoś poważny, stroniący od manipulacyjnych tricków.
  Równie dobrze mogliby w tej roli obsadzić Bredzińskiego - do takiego kalibru Duda dał się sprowadzić tą śmieszną decyzją.

  Oczywiście przegra. Oczywiście wybory okażą się"sfałszowane".
  Oczywista oczywistość.
  doceń 0
 • schorowanyczlowiek
  11.11.2014 21:52
  To kolejny błąd J. Kaczyńskiego. Taka kandydatura spowoduje, że II tury nie będzie, w pierwszej wygra urzędujący przezydent
  doceń 0
 • Scott
  12.11.2014 06:50
  Świetny wybór. Szanse na zwycięstwo ma ogromne. Jeden z najlepszych fachowców w Polsce, no i nie ma powiązań z WSI - a to mega ważne.
  doceń 4
 • operator
  12.11.2014 11:41
  Jarosław Kaczyński postawił na według niego najlepszego kandydata i on będzie ponosił największą odpowiedzialność za ewentualną przegrana w I turze. Gdyby Duda przegrał dopiero w drugiej to nie byłaby katastrofa. Być może byłby wtedy naturalnym kandydatem na kolejne wybory prezydenckie. Teoretycznie wydaje się mało prawdopodobne żeby wygrał z Bronisławem ale zdarzyło się już w historii tego kraju kilka nieprawdopodobnych rzeczy. Wierzę że jest to absolutnie możliwe tylko społeczeństwo musi się trochę otrząsnąć i przebudzić z marazmu.
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma