• facebook
 • rss
 • Lider potrzebny od zaraz

  pm, sp

  dodane 02.05.2015 09:56

  Szlachetna Paczka szuka 620 liderów. To ważny moment, bo tylko tam gdzie w czerwcu znajdzie się lider, w grudniu paczka dotrze z pomocą do potrzebujących.

  Liderzy to osoby, które kompletują, a potem prowadzą zespoły wolontariuszy, pozyskują adresy rodzin żyjących w niezawinionej biedzie i dbają o przygotowanie jak najlepszej jakości pomocy. Ci, co już "zasmakowali paczki", nie żałują. Z badań przeprowadzonych w ubiegłych latach wynika, że dla 74 proc. wolontariuszy udział w Szlachetnej Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu!  

  - Poczułam w  sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W Paczce dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy - mówi Ewa, doświadczona liderka Paczki.

  - Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, umiejących pracować w grupie i organizować pracę innych osób - mówi ks. Jacek Stryczek, inicjator projektu. - Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu i udział w mądrej pomocy –  dodaje.

  W 2014 roku Szlachetna Paczka zjednoczyła niemal milion Polaków! W organizację projektu włączyli się już m.in. Agnieszka i Urszula Radwańskie, Kamil Stoch, Mariusz Wlazły i Jakub Błaszczykowski.

  Aby zostać liderem Szlachetnej Paczki, wejdź na www.superw.pl i wypełnij formularz. Organizatorzy projektu czekają na zgłoszenia do 15 czerwca.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół