• facebook
 • rss
 • Człowiek z flagą i sarna

  jg

  dodane 11.09.2016 22:58

  Moc atrakcji czekała na uczestników I Tatrzańskiego Pikniku Rodzinnego w Zakopanem, w parafii Świętego Krzyża, która w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia.

  11 września najmłodsi dobrze bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, chętnie malowali twarze i próbowali swoich sił na ściance wspinaczkowej. Wiele też działo się na scenie plenerowej. Wystąpili na niej uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Zakopanem, nie zabrakło również tańców lednickich. Ponadto zagrał i zaśpiewał zespół Turliki, pojawił się też młodzieniec znany z telewizyjnych programów, zwany "człowiekiem-flagą".

  - Kolejny radosny akcent naszego jubileuszu za nami. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Mam nadzieję, że festyn na stałe wpisze się w kalendarz parafialnych wydarzeń - podkreśla ks. Mariusz Dziuba, proboszcz parafii Świętego Krzyża.

  Im bliżej było końca pikniku, tym bardziej napięcie rosło - na wszystkich czekały bowiem główne nagrody w loterii fantowej. Można było wygrać rower, bony na zakupy sportowe, spinkę góralską wykonaną przez Mieczysława Króla-Łęgowskiego, pobyt w termach i wiele innych cennych rzeczy. Cały dochód z pikniku będzie przeznaczony na wyjazd dzieci z parafii na letni wypoczynek.

  Ks. proboszcz zaprosił też wszystkich do uczestnictwa w konkursie wiedzy na temat parafii. Można było ją szybko uzupełnić o informacje przygotowane na małej, okolicznościowej wystawie.

  Wielkim zaskoczeniem dla uczestników zabawy był pewien rzadki gość. Na plac przykościelny przyszła... dorosła sarna.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół