Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zielony kolor nadziei

Moja choroba zaczęła się rok temu. Bardzo mnie zniszczyła, ale jestem pełen nadziei i wiary, że wyjdę z tego.

To jest teraz moim największym marzeniem i celem mojego życia – pisze walczący z chorobą nowotworową Tadeusz, autor jednego z wielu listów od osób chorych onkologicznie, które 22 września wzruszyły wszystkich zebranych w krakowskim Magistracie.

Listy, tuż przed V Marszem Nadziei i Życia, na zaproszenie Fundacji Urszuli Smok „Podaruj życie” – Ośrodek Pomocy Osobom z Chorobami Krwi i Nowotworami, odczytali: Ewa Wachowicz, Łukasz Nowicki, Marcin Sianko oraz Maciej Wilewski. Następnie zielony Marsz Nadziei przeszedł przez Rynek Główny pod Wieżę Ratuszową, gdzie balony z marzeniami osób chorych poszybowały w niebo.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma