Nowy numer 49/2019 Archiwum

Marsz rodzinnej radości

W niedzielę14 października odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Krakowskiej oraz ruchy, stowarzyszenia i wspólnoty pro-life.

Marsz rozpocznie się o godz. 12.15 Mszą św. w Bazylice św. Floriana przy Placu Matejki.

Po niej – około 13.15  - uczestnicy wyruszą w stronę Rynku Głównego. Zakończeniem marszu będzie błogosławieństwo zebranych relikwiami bł. Jana Pawła II.

Podobne marsze odbywały się już w kilkudziesięciu miastach Polski. Za każdym razem gromadzą one osoby, które chcą zamanifestować swoją radość z posiadania rodziny i wiarę, że to właśnie rodzina jest podstawą istnienia społeczeństwa. „Maszerujemy jednak również po to, by zwracać uwagę opinii publicznej i władz – zarówno tych lokalnych jak i ogólnopolskich – na sytuację rodziny” – czytamy na stronie internetowej Marszów www.marsz.org.

Patronem medialnym wydarzenia jest „Gość Niedzielny”.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama