Nowy numer 24/2018 Archiwum

Rajd rowerowy

50 uczestników przyciągnął Wielopokoleniowy Rajd Rowerowy, zorganizowany 29 września przez Libiąskie Centrum Kultury.

Rajd zorganizowano w ramach Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych gminy Libiąż „Trzeźwo, zdrowo – z kulturą i na sportowo”.
„Trasa rajdu wiodła malowniczymi ścieżkami Libiąża, Żarek i Gromca, a przejazd wzbogaciły ciekawostki z dziedzin geologii, botaniki i historii lokalnych terenów przytaczane przez Piotra Grzegorza z chrzanowskiego Muzeum Regionalnego. Dwudziestokilometrowy dystans rajdu pokonali wszyscy uczestnicy, a najdzielniejszym z nich był pięcioletni Oskarek Śleziak, który na swoim małym rowerku dzielnie dojechał do samej mety" – informuje biuro prasowe Urzędu Miasta w Libiążu.

Imprezę zakończono na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Szyjki". „Na uczestników czekały gorący poczęstunek, pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa oraz losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez LCK i Urząd Miejski w Libiążu. Nagrodę główną w postaci roweru górskiego ufundowanego przez firmę Titan-Lux zdobył Tomasz Kosowski” – informuje biuro prasowe.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma