Nowy numer 28/2018 Archiwum

Święta z sąsiedztwa

Premiera filmu o św. Joannie Beretcie-Molli odbędzie się 11 października o 19.00 w auli Jana Pawła II w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

Film opowiada o życiu włoskiej świętej, która - mimo świadomości ryzyka - zdecydowała się nie przerywać ciąży i urodzić czwarte dziecko. Gianna Emanuela urodziła się 21 kwietnia 1962 r. Jej matka zmarła tydzień później. Miała wtedy 39 lat.

– Szczególna wartość produkcji „Święta z sąsiedztwa” tkwi w unikatowych archiwaliach z życia tej świętej, wykorzystanych w filmie – wyjaśniają autorzy filmu. Są nimi reżyser Mirosław Krzyszkowski oraz ks. dr Piotr Gąsior, redaktor krakowskiej edycji „Przewodnika Katolickiego”.

Wstęp na premierę odbywa się za okazaniem bezpłatnego zaproszenia, po które należy zgłosić się do biura Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia w Krakowie pod nr. tel. (12) 421 08 43 lub zamówić, korzystając z formularza internetowego: www.pro-life.pl/premiera.

Uczestnicy premierowego pokazu otrzymają w prezencie kopie filmu oraz inne materiały związane z obroną życia człowieka.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma