GN 42/2019 Archiwum

Niedziela ze zwierzętami

28 października miłośnicy zwierząt zbiorą się przed krakowskim kościołem franciszkanów. W "Niedzielę pod psem i kotem" zostanie odprawiona Msza św., będzie koncert i kwesta dla zwierzaków.

Organizatorem imprezy na skwerze przed kościołem franciszkanów (ul. Franciszkańska 1), która zakończy Miesiąc Dobroci dla Zwierząt, jest  Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami przy wsparciu zakonu franciszkanów i Śródmiejskiego Ośrodka Kultury w Krakowie.

Rozpoczniemy o godz. 13 polową Mszą św., odprawioną przeze mnie w intencji opiekunów zwierząt – mówi o. Jan Maria Szewek, franciszkanin, członek Ruchu Ekologicznego św. Franciszka z Asyżu.

Będziemy zbierać pieniądze do puszek oraz licytować przedmioty podarowane przez darczyńców. Odbędą się także zbiórka karmy dla psów i kotów oraz akcja adopcyjna czworonogów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. W czasie pikniku będzie można również skorzystać z bezpłatnej porady lekarza weterynarii – informują organizatorzy.

Podczas pikniku miłośnicy zwierząt będą mogli wysłuchać koncertu scholi „Ziarenko” pod dyrekcją Elżbiety Gawor. Wystąpią też goście specjalni, m.in. Jacek Zieliński z zespołu Skaldowie.

Koniecznie przyprowadźcie swoich czworonożnych przyjaciół! – apelują organizatorzy.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama