Nowy numer 43/2020 Archiwum

"Pęknięte serce już prawie nie boli"

Uczestnicy ewangelizacji Krakowa, która odbyła się od 19 do 21 października dzielą się swoimi świadectwami poprzez stronę internetową.

Portal jestem.net.pl to kontynuacja plakatowej akcji „Jestem” oraz zapowiadającej ewangelizację, „Bliżej, Mocniej, Więcej”. Oprócz informacji o samej ewangelizacji, można znaleźć tam retransmisję wydarzeń z październikowego weekendu, informator obejmujący różne krakowskie wspólnoty, a także świadectwa uczestników ewangelizacji.

„Byłam PRAWDZIWIE szczęśliwa. I jestem nadal, bo Jezus prawdziwie dotknął mojego serca i je uleczył. Odzyskałam nadzieję, pęknięte na pół serce już prawie nie boli, z ufnością patrzę w przyszłość. Żal, gorycz, zniechęcenie odeszły. Gdy Pan »przechodził« w Najświętszym Sakramencie, modliłam się za męża i jego kochankę, wiedząc, że Chrystus ich kocha” – pisze na jestem.net.pl Gosia. „Nigdy jeszcze nie wyciągałem tak szczerze rąk do Jezusa, jak w ten sobotni wieczór, kiedy szedł przez płytę boiska, i potem, gdy błogosławił trybuny. I nigdy jeszcze nie miałem takiej świadomości, ze to jest ON” – opisuje ten sam moment Kamil Cyganik.

Na razie świadectw jest zaledwie kilka, ale cały czas jest możliwość dopisywania kolejnych – służy do tego odpowiedni formularz, również zamieszczony na stronie internetowej. „Pokaż innym, że Bóg działa w Twoim życiu, że jego obecność jest rzeczywistością, która może przeniknąć także ich życie!” – zachęcają autorzy portalu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama