Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kościół do z-wiedzenia

W bazylice Mariackiej, pod hasłem „Tu się z-wiedza Kościół katolicki”, będą się odbywały katechezy związane z przeżywaniem Roku Wiary.

Przygotowane w odpowiedzi na zalecenia Kongregacji Nauki Wiary spotkania mają być okazją do wspólnej modlitwy, słuchania i konfrontowania doświadczeń dotyczących wiary oraz zgłębiania zagadnień zawartych w Katechizmie Kościoła Katolickiego.

Katechezy będą się odbywały w czwartki (poza ostatnimi czwartkami miesiąca, kiedy mają miejsce adoracje „Chrystus w Starym Mieście”). Każde spotkanie rozpoczynać będzie Msza św. o godz. 18.30, około 19.15 w bazylice przewidziana jest katecheza, a na 20.00 zaplanowano spotkania z prelegentami w salce przy pl. Mariackim.

Pierwsza katecheza odbędzie się 8 listopada. Ks. dr Dariusz Raś wygłosi katechezę „Szukając zrozumienia – o wierze”.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma