Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wyniki konkursu fotograficznego „Dialog”

Pierwszą nagrodę w konkursie fotograficznym w ramach VII Dni Jana Pawła II otrzymała Kinga Kłaput za fotografię „Zaufanie”.

Zdjęcie przedstawiające duet biegaczy – niewidomego oraz jego przewodnika – zostało zrobione podczas Biegu Trzech Kopców w październiku tego roku. – Niedługo potem dowiedziałam się o konkursie i uznałam, że to zdjęcie doskonale wpisuje się w temat dialogu – mówi autorka. Podkreśla, że zdjęcie jest częścią szerszego fotoreportażu.

II nagrodę otrzymała Zuzanna Siemieniako, autorka fotografii „Porozmawiajmy”, zaś trzecie miejsce przypadło Rafałowi Nyczowi za zdjęcie „Gra”. Jury wyróżniło również zdjęcie Piotra Klimczyka „Rozmowa inspektorów”. Na wystawie pokonkursowej można zobaczyć – oprócz nagrodzonych – 28 wybranych fotografii 19 autorów. W sumie na konkurs zgłoszono 60 prac, nadesłanych przez 27 twórców.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 7 listopada, podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w Galerii „Gil” na terenie Politechniki Krakowskiej.

Wystawa fotografii będzie czynna do 20 listopada.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma