Nowy numer 37/2021 Archiwum

Pieniądze po Bożemu

O zarządzaniu domowym budżetem oraz wolności finansowej będą opowiadać Jon i Evelyn Bean – goście duszpasterstwa "Mężczyźni św. Józefa".

Jon i Evelyn Bean odwiedzają miasta w całej Polsce od 17 listopada. W Krakowie będą gośćmi dwóch spotkań. Najpierw krótszego, zatytułowanego „Dary Boże – jak nimi zarządzać?” w środę 21 listopada o godz. 18.30 w klubie "Kamieniołom" (ul. Zamoyskiego 2), a potem dwudniowej konferencji pod hasłem „Wolność finansowa”, która odbędzie sie 24 i 25 listopada w parafii pw. św. Królowej Jadwigi (ul. Łokietka 60). Udział w konferencji jest bezpłatny, a zapisy odbywają się na stronie duszpasterstwa Mężczyźni św. Józefa.

Jon i Evelyn Bean to liderzy organizacji „Compass Catholics” z USA. Po doświadczeniu własnego bankructwa i załamania finansów rodzinnych postanowili radykalnie zmienić podejście do pieniędzy w swoim małżeństwie. Dzięki stosowaniu reguł biblijnych wyszli na prostą oraz zdobyli doświadczenie, którym teraz dzielą się z małżeństwami w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama