Nowy numer 28/2018 Archiwum

Podziemne spotkanie ze św. Mikołajem

Charytatywny Koncert Mikołajkowy w wielickiej kopalni soli odbędzie się 10 grudnia. Będzie to już siódma edycja wydarzenia. Mamy zaproszenia dla naszych internatuów!

Podczas koncertu dzieci – podopieczni fundacji, domów dziecka, ośrodków szkolno-wychowawczych i organizacji społecznych – obejrzą widowisko taneczne inspirowane baśnią „Dziewczynka z zapałkami”. Przedstawienie łączy w sobie elementy śpiewu, tańca, teatru i multimediów. Przesłanie opowieści pozostaje niezmienne. Historia opowiedziana niegdyś przez Hansa Christiana Andersena uczy wrażliwości, otwartości na innych ludzi i pokazuje prawdziwy sens świętowania.

Najbardziej oczekiwanym gościem poniedziałkowego koncertu będzie św. Mikołaj, który co roku przybywa do kopalni z workiem pełnym prezentów. Oprócz niego pod ziemią pojawią się również goście znani z telewizyjnego programu „Ziarno”. „Wszystko po to, by na małych buziach pojawił się uśmiech” – zapewniają organizatorzy.

Dla naszych czytelników i internautów mamy 10 zaproszeń – każde dla jednego dziecka i jednego opiekuna. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: krakow@gosc.pl. Zaproszenia na koncert otrzyma 10 pierwszych osób, które się do nas zgłoszą. Zapraszamy!

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma