Nowy numer 28/2018 Archiwum

Z-wiedzanie Kościoła

Kolejna z katechez w bazylice Mariackiej, zatytułowana „Nim nadeszła pełnia czasu”, odbędzie się 13 grudnia o godz. 18.30.

– Chcemy przyjrzeć się historii Starego Przymierza, poznać naród Izraela i zobaczyć, w jaki sposób Bóg przygotowywał go na posłanie na świat Swojego Syna – zachęcają organizatorzy. Konferencja rozpocznie się po Eucharystii, ok. godz. 19.15. Po katechezie planowane jest również spotkanie, podczas którego będzie czas na pytania oraz dyskusję.

Cykl czwartkowych katechez "Tu się z-wiedza Kościół katolicki" został przygotowany w odpowiedzi na zalecenia Kongregacji Nauki Wiary, przekazane na Rok Wiary. Spotkania mają być okazją do wspólnej modlitwy, słuchania i konfrontowania doświadczeń dotyczących wiary oraz zgłębiania zagadnień zawartych w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Każde spotkanie składa się z Eucharystii, katechezy oraz dyskusji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma