Nowy numer 48/2020 Archiwum

Spotkania na Areopagu

„Ich Areopag Wiary” to cykl spotkań, podczas których świeccy katolicy będą opowiadali o swoim doświadczeniu dzielenia się wiarą. Pierwsze z nich już 20 grudnia.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16 w auli krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego, przy ul. Podzamcze 8. Specjalnym gościem będzie Katarzyna Łaniewska-Błaszczak, aktorka teatralna i filmowa, która występowała między innymi jako „babcia Józia” w serialu "Plebania" oraz jako „Babcia” w programie telewizyjnym „Ziarno”, emitowanym przez TVP1.

Każde spotkanie będzie miało charakter wywiadu. Prowadzić je będą wspólnie świecki student i kleryk. Oprócz nich pytania będą mogli zadawać obecni w sali goście, a także internauci. Oni swoje propozycje mogą nadsyłać zawsze w tygodniu poprzedzającym wydarzenie pod adresem adres e-mail: ichareopagwiary@gmail.com.

Projekt wpisuje się także w przeżywany właśnie w Kościele „Rok Wiary”. Organizatorami wydarzenia są Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz Fundacja Świętej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama